JEREMIE dla przedsiębiorców

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na spotkanie informacyjne pn. „Fundusze Europejskie – Inicjatywa JEREMIE dla przedsiębiorców”, na którym zostaną omówione zasady ubiegania się o pożyczki na rozwój działalności gospodarczej.

01 września 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Unijne środki dla organizacji pozarządowych

Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych zorganizowane przez Lokalny Punkt Funduszy Europejskich w Jarocinie.

28 sierpnia 2015

Mobilne punkty po wakacjach

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wsparcia ze środków Unii Europejskiej na bezpłatne konsultacje.

28 sierpnia 2015

Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne pn. ”Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych”. Spotkanie odbędzie się w piątek 28 sierpnia 2015 r. o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, sala nr 30.

18 sierpnia 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Na ścieżce po europejskie pieniądze

W ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 (WRPO 2014+) do wykorzystania jest łącznie prawie 2,5 miliarda euro i warto po te pieniądze sięgnąć! Kto może to zrobić i jakie w tym celu podjąć kroki, dowiesz się z poradnika WRPO 2014+ w praktyce.

29 czerwca 2015

"Środa ..." na aktywizację

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami…”, które jest skierowane do organizacji pozarządowych z myślą o aktywizacji społecznej i zawodowej. Spotkanie odbędzie się w środę 1 lipca 2015 r. o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie („klub” Urzędu Miejskiego).

25 czerwca 2015

Dotacje dla przedszkoli

Dużym zainteresowaniem cieszyło się wczorajsze spotkanie zorganizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie dla podmiotów prowadzących przedszkola.

25 czerwca 2015

Mobilne punkty w czerwcu

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wsparcia ze środków Unii Europejskiej na bezpłatne konsultacje, ostatnie przed przerwą wakacyjną.

23 czerwca 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Harmonogram naboru wniosków w ramach WRPO 2014+ z 16 czerwca na rok 2015 przyjęty przez Zarząd Wojew

W dniu 16 czerwca br. Zarząd Województwa Wielkopolskiego uchwałą nr 654/2015 przyjął zmiany do harmonogramu naborów wniosków o dofinansowanie dla WRPO2014+ na rok 2015.

18 czerwca 2015

Wygraj podróż marzeń

Chcesz wygrać europejską podróż marzeń, fantastyczny koncert i promocję telewizyjną dla Twojej miejscowości? Weź udział w konkursie „Europa to My” i pokaż, jak zmienia się Twoja okolica!

16 czerwca 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Spotkanie Informacyjne "Poddziałanie 8.1.1. Edukacja Przedszkolna"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów WRPO - Poddziałanie 8.1.1 Edukacja przedszkolna.

12 czerwca 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Kolejna środa z funduszami za nami

Dzisiejsza "Środa z funduszami..." ściągnęła do starostwa przedstawicieli instytucji kultury.

03 czerwca 2015